SŁUŻEWIEC

21-09-2019 20:00
28-09-2019 17:00
PilkarskieCentrum.PL
05-10-2019 19:00
PilkarskieCentrum.PL
08-12-2019 17:00
08-12-2019 18:00
PilkarskieCentrum.PL
23-11-2019 19:00
PilkarskieCentrum.PL
30-11-2019 17:00
PilkarskieCentrum.PL

Imię Mecze Ocena Bramkarza Zawodnik Meczu MVP Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
2 0 1 1 1 0 1 0 0 0 Bramkarz
9 1 0 0 5 4 1 0 0 0 Obrońca 99
3 0 2 2 2 0 2 0 0 0
0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
4 0 0 0 3 2 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 1 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
2 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 8 0 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
1 0 1 1 2 1 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 1 1 0 0 0 1
1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
2 0 1 1 1 1 0 0 0 0
1 0 1 1 1 1 0 0 0 0
6 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 Bramkarz
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Obrońca
2 0 0 0 2 2 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
4 10 0 9 1 -53 1

Obecna forma

DomWyjazdWyjazdDomDom
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-11-2019 15:00 VIA INTERNATIONALDom
23-11-2019 19:00 CERVINUSWyjazd
30-11-2019 17:00 FC GAUGANISWyjazd
08-12-2019 17:00 FC GAUGANISDom
08-12-2019 18:00 CERVINUSDom

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 1 4 3
2 BARTLETT 0 0 0
3 JOGADORES 0 0 0
4 LAMICO 0 0 0
5 PLUS 0 0 0
6 BANANEIROS LAS PALMAS 1 -4 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 1 7 3
2 DOUBLE TEAM 1 4 3
3 PIJANNI BROTHERS 1 3 3
4 ALEA IACTA EST 0 0 0
5 USZY PAJONKA 0 0 0
6 BRITENET 1 -3 0
7 TiM 1 -4 0
8 CBS WARSAW 1 -7 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JDE CFC 1 6 3
2 AGRO-POL 1 2 3
3 COPA-CZE 1 1 3
4 GRUPA KDM 0 0 0
5 VERIZON CONNECT 0 0 0
6 FC MOONFOX 1 -1 0
7 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 1 -2 0
8 RIVER PLATE 1 -6 0

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 1 3 3
2 SANTOS 1 2 3
3 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 1 2 3
4 IMP 0 0 0
5 WAWALIONS 0 0 0
6 PRZYJACIELE 1 -2 0
7 CERVINUS 1 -2 0
8 PRESTIGE R-3 1 -3 0

II LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 MICHAŁOWICE 1 7 3
2 ALRUDIDAH 1 3 3
3 CIĘŻKI PRZECIWNIK 1 2 3
4 REYTAN 1 1 3
5 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 0 0 0
6 NIEDOGAZOWANI 0 0 0
7 FC GAUGANIS 1 -1 0
8 TANGO WARSZAWA 1 -2 0
9 RUP 1 -3 0
10 ALTER VALKIRIA 1 -7 0

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BIKERS TEAM 1 5 3
2 ABNEGAT 1 3 3
3 RANDOM TEAM 1 1 3
4 KUKLE FC 1 0 1
5 LS RAMPA 1 0 1
6 CHLEJSY FC 0 0 0
7 SND 0 0 0
8 FAITHFUL TEAM 1 -1 0
9 TANGO WARSZAWA 2 1 -3 0
10 SPORTING WARSZAWA 1 -5 0
Slider
SportLiga.PL