BIAŁY PROCH

Miasto:
Warszawa

21-09-2019 21:00
29-09-2019 17:00
PilkarskieCentrum.PL
13-10-2019 16:00
PiłkarskieCentrum.PL
20-10-2019 19:00
27-10-2019 14:00
PiłkarskieCentrum.PL
10-06-2028 20:00
PilkarskieCentrum.PL
12-07-2013 21:35
PilkarskieCentrum.PL
01-12-2019 20:00

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
9 1 1 0 13 9 4 0 0 0
6 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 4 0 0 0 0 0 0
9 1 1 0 5 2 3 1 0 0
8 1 1 0 11 7 4 0 0 0
2 0 0 0 2 1 1 0 0 0
0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 1 1 0 5 4 1 0 1 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 4 2 2 0 0 0
6 1 1 0 8 6 2 1 0 0
8 5 5 0 29 18 11 1 0 0
5 0 0 0 9 2 7 1 0 0
8 0 0 35 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 1 0 1 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
1 10 9 0 1 33 28

Obecna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
WDWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-10-2019 19:00 BIKERS TEAMWyjazd
27-10-2019 14:00 REYTANWyjazd
17-11-2019 16:00 FC IZABELLISTASSDom
01-12-2019 20:00 TANGO WARSZAWAWyjazd
10-06-2028 20:00 NIEDOGAZOWANIDom

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 1 4 3
2 BARTLETT 0 0 0
3 JOGADORES 0 0 0
4 LAMICO 0 0 0
5 PLUS 0 0 0
6 BANANEIROS LAS PALMAS 1 -4 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 1 7 3
2 DOUBLE TEAM 1 4 3
3 PIJANNI BROTHERS 1 3 3
4 ALEA IACTA EST 0 0 0
5 USZY PAJONKA 0 0 0
6 BRITENET 1 -3 0
7 TiM 1 -4 0
8 CBS WARSAW 1 -7 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JDE CFC 1 6 3
2 AGRO-POL 1 2 3
3 COPA-CZE 1 1 3
4 GRUPA KDM 0 0 0
5 VERIZON CONNECT 0 0 0
6 FC MOONFOX 1 -1 0
7 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 1 -2 0
8 RIVER PLATE 1 -6 0

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 1 3 3
2 SANTOS 1 2 3
3 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 1 2 3
4 IMP 0 0 0
5 WAWALIONS 0 0 0
6 PRZYJACIELE 1 -2 0
7 CERVINUS 1 -2 0
8 PRESTIGE R-3 1 -3 0

II LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 MICHAŁOWICE 1 7 3
2 ALRUDIDAH 1 3 3
3 CIĘŻKI PRZECIWNIK 1 2 3
4 REYTAN 1 1 3
5 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 0 0 0
6 NIEDOGAZOWANI 0 0 0
7 FC GAUGANIS 1 -1 0
8 TANGO WARSZAWA 1 -2 0
9 RUP 1 -3 0
10 ALTER VALKIRIA 1 -7 0

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BIKERS TEAM 1 5 3
2 ABNEGAT 1 3 3
3 RANDOM TEAM 1 1 3
4 KUKLE FC 1 0 1
5 LS RAMPA 1 0 1
6 CHLEJSY FC 0 0 0
7 SND 0 0 0
8 FAITHFUL TEAM 1 -1 0
9 TANGO WARSZAWA 2 1 -3 0
10 SPORTING WARSZAWA 1 -5 0
Slider
SportLiga.PL