III BIZNESKLASA – WIOSNA 2019


1) SPORTINGAWARSZAWA.PL
2)RIVER PLATE
3)KTS DONKI

Najlepszy Strzelec – Mariusz Knyziak ( SPORTINGWARSZAWA.PL)

Najlepszy Asystent – Łukasz Zawoliński ( SPORTINGWARSZAWA.PL)

Klasyfikacja Kanadyjska - Łukasz Zawoliński ( SPORTINGWARSZAWA.PL)

MVP – Łukasz Zawoliński ( SPORTINGWARSZAW.PL)

Najlepszy Bramkarz – Radosław Bernacik ( KAWUCHA)

 

II BIZNESKLASA – WIOSNA 2019

  • JOGADORES
  • AGRO-POL
  • DOUBLE TEAM

Najlepszy Strzelec – Jakub Godlewski ( JOGADORES)

Najlepszy Asystent – Paweł Sobczak ( FC WS)

Klasyfikacja Kanadyjska – Jakub Godlewski ( JOGADORES)

MVP – Michał Zieliński ( JOGADORES)

Najlepszy Bramkarz – Bartosz Chwieduk ( FC WS)

 

I BIZNESKLASA – WIOSNA 2019

  • KABANI
  • POCZTA POLSKA
  • BANANEIROS LAS PALMAS

Najlepszy Strzelec –Jacek Wąsik ( POCZTA POLSKA) , Kacper Malicki(KABANI)
Najlepszy Asystent – Kamil Modzelewski ( POCZTA POLSKA)
Klasyfikacja Kanadyjska – Kacper Malicki ( KABANI)
MVP – Jakub Rosołek ( BANANEIROS LAS PALMAS)
Najlepszy Bramkarz – Daniel Piotrowski ( KABANI)

 

 

  

 

III LIGA – LATO 2019

  • USZY PAJONKA
  • ALTER VALKIRIA
  • INPOST

Najlepszy Strzelec – Dima Podgornyi ( ALTER VALKIRIA)

Najlepszy Asystent – Rafał Wlazło (INPOST)

Klasyfikacja Kanadyjska – Dima Podgornyi ( ALTER VALKIRIA)

MVP – Rafał Wlazło ( INPOST)

Najlepszy Bramkarz – Karol Wrzoskiewicz ( SPORTLIGA TEAM)

 

II LIGA – LATO 2019

  • PZU SPORT TEAM
  • KACZYPRYT
  • PIJANNI BROTHERS

Najlepszy Strzelec – Marcin Witowski ( PIJANNI BROTHERS)

Najlepszy Asystent – Dawid Wojdyna ( PZU SPORT TEAM)

Klasyfikacja Kanadyjska – Dawid Wojdyna ( PZU SPORT TEAM)

MVP – Dawid Wojdyna ( PZU SPORT TEAM)

Najlepszy Bramkarz – Daniel Wasilewski ( BRITENET)

 

EKSTRAKLASA – LATO 2019

  • LAMICO
  • FC KEBAVITA
  • JOGADORES

Najlepszy Strzelec – Adam Laakel ( LAMICO)

Najlepszy Asystent – Łukasz Jaroń ( JOGADORES) i Robert Tomaszewski ( LAMICO)

Klasyfikacja Kanadyjska – Adam Laakel ( LAMICO)

MVP – Jakub Godlewski ( JOGADORES)

Najlepszy Bramkarz – Adam Mendra ( JOGADORES)




Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 5 7 13
2 KABANI 7 -3 12
3 LAMICO 6 4 10
4 DOUBLE TEAM 6 3 8
5 JOGADORES 7 0 8
6 KACZYPRYT 5 -11 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 6 -1 13
2 FC WS 6 8 11
3 USZY PAJONKA 5 10 10
4 BRITENET 6 2 9
5 TiM 6 -1 8
6 FOREIGNTINA 4 4 6
7 AGRO-POL 6 -4 6
8 PIJANNI BROTHERS 6 -5 4
9 RIVER PLATE 5 -13 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 6 5 13
3 FREED FROM DESIRE 7 6 11
4 FC MOONFOX 6 4 9
5 JDE CFC 6 6 9
6 KTS DONKI 6 -11 6
7 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 5 -6 3
8 TESTCASE 5 -12 1
Slider
SportLiga.PL