JUŻ W WEEKEND 18-19 STYCZNIA STARTUJEMY Z SEZONEM ZIMA 2020 !!!
 
W SEZONIE ZIMA 2020 gwarantujemy Państwu jeszcze lepszy poziom organizacji, wiele nowości o których usłyszycie więcej już wkrótce i jeszcze bardziej wyrównany poziom piłkarski.
 
 
 
 
 
 
Wszystkim drużynom zapewniamy :
 
 
 Legendarne Boisko Estadio De Ubocze z wysoką, sztuczną trawą, o idealnych wymiarach - 64×36 m
 
 Minimum 11 meczów wyłącznie w tygodniu wieczorami
 
 Czas meczu, aż 2×20 minut
 
 Profesjonalną obsługę sędziowską oraz techniczną
 
 Wodę mineralną
- BEZ LIMITU
 
 Profesjonalny Serwis FOTO
 – Zdjęcia z KAŻDEGO meczu.
 
Profesjonalny Serwis VIDEO
– Minimum 2 mecze nagrywane w każdej lidze co tydzień a skróty publikowane najczęściej w przeciągu 48 h po meczu
 
 Skróty Kolejki, Konkursy Video na najlepszą bramkę
 – atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.
 
Najlepsza Uroczystą Galę podsumowującą rozgrywki, wraz z rozdaniem nagród.
 
Gra w system 6 + bramkarz
Siódemki piłkarskie = Więcej czasu na boisku
 
 Najbardziej rozbudowany i profesjonalny serwis internetowy dla amatorskich rozgrywek.
 Pełne statystyki drużynowe i indywidualne, klasyfikacje, galeria zdjęć, video z najlepszych akcji oraz gole każdej kolejki.
 
 Relacje tekstowe ONLINE w czasie rzeczywistym
 Wspaniałą atmosferę i niezapomniane sportowe emocje
 
💰CENA : TYLKO 3199 PLN -NAJNIŻSZA CENA W WARSZAWIE  ( PRZY ZGŁOSZENIU DO 10 GRUDNIA SPECJALNY RABAT !!! )
🏆 🏆    
 Zapisy: http://sportliga.pl/index.php/zapisy

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 1 4 3
2 LAMICO 1 1 3
3 BARTLETT 0 0 0
4 PLUS 0 0 0
5 JOGADORES 1 -1 0
6 BANANEIROS LAS PALMAS 1 -4 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 1 7 3
2 DOUBLE TEAM 1 4 3
3 PIJANNI BROTHERS 1 3 3
4 USZY PAJONKA 1 1 3
5 ALEA IACTA EST 1 -1 0
6 BRITENET 1 -3 0
7 TiM 1 -4 0
8 CBS WARSAW 1 -7 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JDE CFC 1 6 3
2 AGRO-POL 1 2 3
3 COPA-CZE 1 1 3
4 GRUPA KDM 1 0 1
5 VERIZON CONNECT 1 0 1
6 FC MOONFOX 1 -1 0
7 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 1 -2 0
8 RIVER PLATE 1 -6 0
Slider
SportLiga.PL