Biznesklasa III

TESTCASE przeciwko CBS WARSAW to pierwszy pojedynek w czwartej kolejce III BIZNESKLASY, Przed rozpoczęciem spotkania gospodarze zamykali ligową tabele z zaledwie jednym oczkiem, za to goście po trzech meczach zgromadzili sześć punktów. Pierwsza połowa mimo wyraźnej przewagi CBS’u obfitowała w zaledwie jedną bramkę, gdyż TESTCASE dobrze spisywał się w defensywie. Po zmianie stron worek z bramkami się otworzył i goście zaaplikowali rywalom aż pięć bramek, gospodarzy było stać jedynie na bramkę honorową. W drugim meczu spotkał się zespół NIEZDECYDOWANI COPA-CZE z FC MOONFOX i to ci drudzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie, rywale zdołali dość szybko odpowiedzieć, lecz tuż przed przerwą FC MOONFOX ponownie wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie rosła przewaga gospodarzy, czego efektem była najpierw bramka wyrównująca, a potem w samej końcówce ta dająca zwycięstwo 3:2. Następnie oglądaliśmy spotkanie pomiędzy ALEA IACTA EST, a JDE CFC, pierwsza połowa nie przyniosła goli, a dużo walki w środku pola. W drugiej odsłonie mecz również był niezwykle wyrównany, lecz tym razem padły bramki. Większą skutecznością wykazali się gospodarze zamieniając dwie swoje akcje na dwa gole, za to rywalom tego dnia jej brakowało, gdyż masowo marnowali kolejne okazje. Dopiero w ostatniej minucie udało im się umieścić piłkę w siatce rywali, lecz była to jedynie bramka honorowa. Ostatni mecz to spotkanie pomiędzy sąsiadującymi ze sobą w tabeli zespołami czyli KTS DONKI, a FREED FROM DESIRE. Z początku mecz toczył się głównie w środku pola, dopiero po dwudziestej minucie spotkanie się rozkręciło, a wynik otworzył zespół gości w ostatniej akcji pierwszej połowy. Po zmianie stron goście odrazu dołożyli drugą bramkę, spotkało się to z szybką odpowiedzią ze strony DONKÓW. Po stracie bramki FFD zaczęło grać wysokim pressingiem, który szybko zaowocował zdobyciem trzeciem i czwartej bramki, a następnie wygraniem spotkania 1:4. Po tej kolejce na pozycji lidera umocnił się zespół ALEA IACTA EST z kompletem punktów, a na ostatnich miejscach są kolejno NIEZDECYDOWANI COPA-CZE, FC MOONFOX i TESTCASE.

Zmagania w 3 Kolejce III BIZNESKLASY rozpoczęliśmy od pojedynku TESTCASe vs FREED FROM DESIRE . Obie ekipy bardzo potrzebowały punktów w tym spotkaniu aby trochę odbić się w górę ligowej tabeli. Spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane i ostatecznie zakończyło się podziałem punktów co z pewnością nie zadowala żadnej z drużyn a w szczególności drużynę TESTCASE , która zamyka ligową tabelę. W kolejnym pojedynku zagrali CBS WARSAW oraz FC MOONFOX. Faworytami tego pojedynku byli gospodarze , którzy od początku sezonu prezentują wspaniałą formę. Rola faworyta chyba jednak im nie posłużyła ponieważ przegrali aż 5:0. Świetne spotkanie zagrali zdecydowanie goście , którzy od pierwszej do ostatniej minuty grali na prawdę dojrzale i pewnie kontrolowali przebieg tego spotkania. W kolejnym pojedynku naprzeciw siebie stanęli NIEZDECYDOWANI COPA-CZE oraz JDE CFC. To był prawdziwy thriller w którym losy meczu ważyły się do ostatnich chwil . Obie drużyny zagrały na prawdę dobre spotkanie i zaprezentowały kawał dobrego futbolu. Ostatecznie to jednak JDE CFC cieszyło się z kompletu punktów po bramce strzelonej w końcowce spotkania przez Bartłomieja Fabisiewicza. NIEZDECYDOWANIE COPA-CZE przegrali natomiast trzeci pojedynek z rzędu takim samym wynikiem a mianowicie 2:3. Na zakończenie zmagań w III BIZNESKLASIE byliśmy świadkami niezwykle ciekawego pojedynku pomiędzy ALEA IACTA EST a KTS DONKI. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana a obie drużyny spokojnie i dokładnie starały się rozgrywać piłkę . Minimalnie lepsi w pierwszej odsłonie okazali się gospodarze , którzy prowadzili 2:1. W drugiej połowie gospodarze wrzucili wyższy bieg i pokazali kawał dobrego ofensywnego futbolu. Świetne spotkanie rozgrywał Paweł Sobczak , który był motorem napędowym większości akcji ofensywnych gospodarzy i w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa 5:2 , które zapewniło gospodarzom pozycję lidera.

Zmagania w III BIZNESKLASIE w minionym tygodniu rozpoczęliśmy od pojedynku FC MOONFOX vs FREED FROM DESIRE. Gospodarze , którzy w sezonie Letnim pokazali , że na Jesieni mogą się w końcu liczyć w walce o wyższe lokaty nie mogą zdecydowanie zaliczyć początku tego sezonu do udanych. Po skromnej przegranej w pierwszej kolejce 0:1 przyszedł czas na mecz z FREED FROM DESIRE , które pokazało sporą klasę w tym meczu i wygrało aż 4:0. Goście zagrali bardo dobre spotkanie szczególnie w drugiej odsłonie kiedy to strzelali wszystkie cztery bramki. FC MOONFOX w pierwszej odsłonie grał na prawdę dobrze jednak na drugą zabrakło trochę sił i konsekwencji przez co po dwóch kolejkach nadal są bez punktów .
W kolejnym pojedynku na sztucznej trawie zdecydowanie nie brakowało emocji ponieważ spotkały się CBS WARSAW oraz JDE CFC. Wynik 6:5 może mówić właściwie sam za siebie, w tym meczu było wszystko - piękne bramki,dużo walki i fantastyczne piłkarskie emocje. CBS WARSAW od początku pokazywało , że ich celem w tym meczu są tylko 3 punkty, już w 5 minucie wyszli na prowadzenie po bramce Norberta Myśliwca , który po raz kolejne był motorem napędowym swojego zespołu. Do przerwy gospodarze pokazali kawał dobrego futbolu i prowadzili aż 3:0. JDE CFC przebudziło się dopiero w drugiej odsłonie a w zasadzie w ostatnich 10 minutach kiedy to zaczęli gonić wynik i na prawdę dobrze im to szło. CBS WARSAW zachował jednak jeszce trochę sił i nie pozostawał dłużny dokładając kolejne 3 bramki. Goście w samej końcówce złapali jeszcze kontakt z przeciwnikiem jednak na wyrównanie zabrakło po prostu czasu.
W kolejnym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny TESTCASE oraz KTS DONKI i tutaj również emocji nie brakowało. Od początku było to niezwykle zacięte i wyrównane spotkanie. Obie drużyny nieźle rozgrywały piłkę i walczyły od pierwszej do ostatniej minuty. Losy tego meczu warzyły się do samego końca jednak goście pokazali swoje doświadczenie i w 39 minucie po bramce kapitana - Piotra Zalewskiego objęli prowadzenie , którego już nie wypuścili.
Na zakończenie trzecioligowych zmagań byliśmy świadkami kolejnego niesamowitego pojedynku pomiędzy drużynami ALEA IACTA EST a NIEZDECYDOWANI COPA-CZE. Zdecydowanie lepszy początek zanotowali goście , którzy objęli prowadzenie już w 5 minucie po bramce Michała Krzymińskiego. Na kolejne bramki musieliśmy poczekać aż do drugiej połowy kiedy to sprawy w swoje ręce wziął kapitan gospodarzy - Krzysztof Kurzeja i wyrównał wynik tego pojedynku. Druga odsłona to na prawdę świetna i ofensywna gra obu zespołów, z której lepiej wyszli gospodarze . To właśnie ALEA IACTA EST wykazała się lepszą skutecznością od przeciwnika i wygrała to spotkanie 3:2 dzięki czemu zapewniła sobie fotel lidera.
Z kompletem 6 punktów po drugiej kolejce są jeszcze CBS WARSAW oraz KTS DONKI i wszystko wskazuje , że to właśnie te 3 drużyny mogą bić się o końcowy triumf w III BIZNESKLASIE . Wiemy jednak , że piłka to sport nieprzewidywalny i wszystko jednak może się jeszcze wydarzyć dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne pojedynki .

W minionym tygodniu rozegraliśmy wszystkie cztery spotkania na poziomie III BIZNESKLASY. Wszystko rozpoczęliśmy od niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku CBS WARSAW vs NIEZDECYDOWANI COPA-CZE. Gospodarze , którzy z meczu na mecz prezentują co raz wyższą formę stanęli naprzeciw beniaminkowi naszych rozgrywek , który chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony na start rozgrywek. Spotkanie zdecydowanie nie zawiodło, byliśmy świadkami aż 5 bramek i niesamowitych emocji od pierwszej do ostatniej minuty. Ostatecznie to CBS WARSAW zgarnęło komplet punktów i na prawdę obiecująco zainaugurowali sezon JESIEŃ 2019. W kolejnym pojedynku na sztucznej trawie JDE CFC nie dało większych szans drużynie FREED FROM DESIRE , która po małej przerwie powróciła do naszych rozgrywek Biznesowych. Spotkanie było dosyć wyrównane jednak w kluczowych momentach to JDE CFC prezentowało lepszą piłkarską jakość i przede wszystkim byli skuteczniejsi pod bramką przeciwnika dzięki czemu wygrali 4:0. Niesamowitą walkę o 3 punkty mogliśmy obserwować w spotkaniu FC MOONFOX vs KTS DONKI, obie drużyny od początku walczyły o każdy centymetr boiska . Co prawda spotkanie nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji bramkowych jednak trzeba oddać obu drużynom , że zostawiły serce na boisku. Minimalnie lepsi okazali się zawodnicy KTS DONKI , którzy dzięki bramce kapitana Piotra Zalewskiego zgarnęli niezwykle cenne trzy punkty. Na zakończenie zmagań w III BIZNESKLASIE byliśmy świadkami pojedynku ALEA IACTA EST vs TESTCASE. Od pocżątku spotkania to gospodarze ruszyli do ataków co bardzo szybko przyniosło efekt w postaci bramki. Gospodarze wyraźnie narzucili swój styl gry i przez większość meczu kontrolowali jego przebieg. TESTCASE miało swoje przebłyski jak chociażby ten w końcówce pierwszej odsłony kiedy to zdołali wyrównać jednak ALEA IACTA EST jest niezwykle doświadczoną i zgraną ekipą co było widać w tym spotkaniu. W drugiej połowie gospodarze grali bardzo cierpliwie i dołożyli jeszcze dwa trafienia zgarniając komplet punktów w tym pojedynku