Paweł Kumór 1 47'
Robert Walkiewicz 3 Ocena Bramkarza
Paweł Kumór 1 Zawodnik Meczu
Czas Wydarzenie QTY
22' 1 Piotr Norberciak
22' 1 Olaf Lang
28' 1 Mateusz Delikat
28' 1 Maciej Sejbuk
29' 1 Olaf Lang
29' 1 Piotr Norberciak
33' 1 Paweł Marczak
33' 1 Maciej Sejbuk
37' 1 Paweł Marczak
37' 1 Piotr Norberciak
Ocena Bramkarza 4 Karol Gębski
Zawodnik Meczu 1 Maciej Sejbuk

Spotkanie drużyn, które awansowały z III ligi i od razu stanęły naprzeciwko siebie. Początek meczu przebiegał pod dyktando Białego Prochu, który częściej utrzymywał się przy piłce. Tango stanęło na własnej połowie i ograniczało się jedynie do kontrataków. W upływem czasu gospodarze śmielej zaatakowali czym zaskoczyli przeciwnika. Udało im się dwukrotnie pokonać bramkarza przeciwników. To wywołało w przeciwnikach sporo sportowej złości. Ruszyli oni do skomasowanych ataków i jeszcze przed przerwą udało im się zdobyć gola kontaktowego. Po zmianie stron goście postanowili rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Szybko zdobyte dwa gole i byli już na prowadzeniu. Z upływem czasu, Tango zaczęło się śpieszyć i często zapominali o obronie, a to doskonale wykorzystywali gracze Białego Prochu. Zdobyli jeszcze dwie bramki i tylko kataklizm mógł odebrać im zwycięstwo. Gospodarzom co prawda udało się jeszcze raz pokonać bramkarza przeciwników, ale na więcej goli zabrakło czasu. Biały Proch zwycięża i zgarnia komplet punktów.