Mateusz Delikat 1 Zawodnik Meczu
Sylwester Biedrzycki 4 Ocena Bramkarza
Czas Wydarzenie QTY
3' 1 Adam Nikiforuk
3' 1 Krystian Kiryłowski
21' 1 Paweł Podolski
21' 1 Adam Nikiforuk
23' 1 Tomasz Balcerzak
Zawodnik Meczu 1 Adam Nikiforuk
Ocena Bramkarza 3 Michał Gołębiewski

Coż to był za mecz na sztucznej trawie. NIEDOGAZOWANI , którzy w poprzednim spotkaniu przeciwko BIAŁEMU PROCHOWI dostali od nich srogą lekcję futbolu mieli coś do udowodnienia w tym meczu. Od początku widać było , że byli niezwykle skkoncentrowani i zmotywowani do końcowego zwycięstwa. Już w 3 minucie fantastycznym podaniem popisał się Krystian Kiryłowski a całą akcję jeszcze lepiej wykończył Adam Nikiforuk. Po stracie bramki BIAŁY PROCH ruszył do zmasowanych ataków jednak miał problem ponieważ trafili na świetnie dysponowanego bramkarza NIEDOGAZOWANYCH , który bronił strzał za strzałem . BIAŁY PROCH oprócz tego oddawał sporo niecelnych strzałów i piłka w jakiś magiczny sposób nie chciała wpaść do bramki. W 21 minucie niespodziewanie NIEDOGAZOWANI podwyższyli prowadzenie, po technicznym strzale z powietrza Pawła Podolskiego. NIEDOGAZOWANI poszli za ciosem i już w 23 minucie prowadzili 3:0 , tym razem fatalny błąd popełnila defensywa BIAŁEGO PROCHU co perfekcyjnie wykorzystał Tomasz Balcerzak. W drugiej odsłonie do gry wrocił BIAŁY PROCH, po na prawdę kiepskiej pierwszej odsłonie widać było że zespół gospodarzy jest bardzo rozdrażniony i już w 27 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Adrian Relidzyński po świetnej kombinacyjnej akcji całego zespołu. Ta bramka wyraźnie dodała gospodarzom skrzydeł i już w 28 minucie po świetnym przejęciu i strzale na dalszy słupek bramkę kontaktową zdobył Mateusz Delikat. BIAŁY PROCH nie zwalniał tempa i już w 35 minucie mieliśmy remis a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Adrian Relidzyński. NIEDOGAZOWANI widać zostawili sporo sił na boisku w pierwszej odsłonie ponieważ w drugiej kompletnie nie potrafili się pozbierać i poukładać swojej gry. BIAŁY PROCH natomiast konsekwentnie dążył do zdobycia kolejne bramki i wywalczenia 3 punktów. Sztuka ta udała im się w 40 minucie kiedy Mateusz Delikat oddał silny i celny strzał dając prowadzenie swojej drużynie i jak się później okazało zapewnił 3 punkty gospodarzom.