Bartosz Borys 1 48'
Łukasz Piechociński 1 48'
Emin Minshid 1 Zawodnik Meczu
Robert Walkiewicz 3 Ocena Bramkarza

Drużyna R-3 otworzyła wynik spotkania już w 2 minucie po świetnej kombinacyjnej akcji i jeszcze lepszym wykończeniu Marcina Kintropa. Następna bramka wpadła dopiero w 10 minucie po kuriozalnym błędzie w obronie R-3. Wyrównanie dał bowiem Emin Minshid który świetnie wykorzystał te sytuacje. Na odpowiedź R-3 nie musieliśmy długo czekać bo minutę później ponowie wrócili do jedno bramkowej przewagi. Formacja defensywna R-3 szwankowała co skrzętnie wykorzystał po raz kolejny Emin Minshid. W ostatniej akcji pierwszej części spotkania Rafał Krzywcki wykorzystał błąd w obronie Izabellistassa. Do połowy 2:3 dla R-3. W drugiej połowie do remisu szybko doprowadził Jan Goebel po świetnej indywidualnej akcji lewym skrzydłem. Chwilę później pierwszy raz w tym meczu Izabellistass wyszedł na prowadzenie po świetnym strzale Emina Minshida, który tym samym kompletuje Hat-tricka. Odpowiedź R-3 mogliśmy zobaczyć już minutę później po świetnym strzale Rafała Krzywickiego w dolny róg bramki. W ostatniej akcji meczu Bartosz Borys świetnie wykańcza akcje po podaniu Łukasza Piechocińskiego co pozwala wygrać mecz wynikiem 5:4.