QTY Wydarzenie Czas
Filip Tomaszewski 1 7'
Filip Tomaszewski 1 Zawodnik Meczu
Jakub Katafiasz 3 Ocena Bramkarza

Mecz między drużynami Bikers Team oraz Biały proch od samego początku toczył się na wysokich obrotach. Gospodarze już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Rzut wolny na bramkę zamienił Filip Tomaszewski. Goście ani myśleli odpuścić walkę i w 9 minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą uderzenia Adriana Rędzlińskiego w lewy dolny róg bramki. Zespół Białego Prochu poszedł za ciosem i minutę później wychodzi na prowadzenie, drugiego gola w tym meczu zdobył Adrian Rędzliński po asyście Pawła Marczaka. Gospodarze mieli groźną akcję w 15 minucie, lecz została ona zneutralizowana przez blok defensywny gości. W kolejnych minutach walka toczyła się w środku pola. Dopiero w 24 minucie Paweł Marczak próbował podać prostopadle. Jego zamiary uprzedzili obrońcy Bikers'ów. Po pierwszej połowie wynik spotkania wynosił 2:1 dla Białego Prochu. Goście mieli chrapkę na podwyższenie prowadzenia, lecz Paweł Milczarek trafił tylko w poprzeczkę bramki Bikers'ów. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze i w 35 minucie Paweł Milczarek zdobywa bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, zaskakując bramkarza. Zaledwie 3 minuty później Adrian Rędzliński kompletuje hat tricka pewnie wykorzystując rzut karny. Zespołowi Białego Prochu nie wystarczyło 3 bramkowe prowadzenie, dlatego też w 42 minucie Paweł Milczarek zdobywa swojego drugiego gola, oddając precyzyjny strzał na długi słupek. W kolejnych minutach goście dalej próbowali podwyższyć prowadzenie, lecz tym razem na ich drodze stanął golkiper Bikers'ów, uniemożliwiając Pawłowi Milczarkowi zdobycie hat tricka. Mecz ten zakończył się wynikiem 5:1 dla Białego Prochu.