Newsy Liga Firm

I Biznesklasa w minionym tygodniu rozegrała tylko dwa spotkania. Jogadores, które nie przegrało od trzech spotkań, mierzyło się z Bananeiros Las Palmas. Banany mieli jednak jeszcze lepszy bilans, ponieważ nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego meczu. Początek był bardzo wyrównany, ale ostatecznie spotkanie przyniosło mnóstwo goli i dość jednostronne zakończenie. W drugim meczu Double Team podejmował Lamico, które było niewątpliwym faworytem spotkania.  Jak to wszystko się zakończyło i kto jest bliżej mistrzostwa po tej kolejce? Po odpowiedzi zapraszamy do dalszej części artykułu!

III Biznesklasa rozegrała w minionym tygodniu tylko dwa spotkania. Jedno w grupie Mistrzowskiej, a drugie w Spadkowej. Alea Iacta Est spotkała się z JDE CFC i walczyła o trzy punkty, które dawały im jeszcze szanse na marzenia o mistrzostwie. Dla JDE CFC trzy punkty były równie ważne, ale bardziej w kontekście walki o pozostałe stopnie na podium. W drugim spotkaniu FC MoonFox podejmowało Testcase, które zdobyło do tej pory tylko jeden punkt i na pewno było głodne zwycięstwa. Lisy zrobiły ogromny progres przez cały sezon i prezentują naprawdę dobrą, drużynową grę, ale zabrakło im niewiele aby dostać się do czołowej czwórki, przed podziałem. Jak to wszystko się zakończyło? Po odpowiedź zapraszamy do dalszej części artykułu!

Poprzedni tydzień przyniósł nam trzy spotkania na poziomie II Biznesklasy. Rywalizacja w tym sezonie jest niezwykle zacięta i tak naprawdę po tej kolejce zrobiło się w czołówce jeszcze ciaśniej. W pierwszym spotkaniu TiM mierzył się z Pijannymi Brothers. Spotkanie dwóch zespołów, z dolnej części tabeli, które nieraz pokazały jak się gra w piłkę, ale bardzo często też brakowało im szczęścia aby zgarnąć punkty po wyrównanym meczu na swoje konta. W drugim meczu Foreigntina podejmowała Plusa, który liczy w tym sezonie przede wszystkim na mistrzostwo. Obie drużyny zazwyczaj oddają inicjatywę rywalom, dobrze grając w obronie i wyprowadzając zabójcze kontry. Tym razem jednak ktoś, będzie musiał prowadzić grę i wszyscy czekaliśmy jak ta rywalizacja się zakończy.  W ostatnim spotkaniu, Ostatnie w tabeli River Plate, rywalizowało z Uszami Pajonka. Mimo, że przed spotkaniem łatwo można było wskazać faworyta, to na boisku nie wyglądało to już jednostronnie. Co prawda Uszy prowadziły grę przez większość czasu, ale River Plate zawiesiło dość wysoko poprzeczkę swoim rywalom. Czy Uszom udało się ją przeskoczyć i jakie zakończenie miały pozostałe spotkania? Po odpowiedzi zapraszamy do dalszej części artykułu!

JUŻ W WEEKEND 18-19 STYCZNIA STARTUJEMY Z SEZONEM ZIMA 2020 !!!
 
W SEZONIE ZIMA 2020 gwarantujemy Państwu jeszcze lepszy poziom organizacji, wiele nowości o których usłyszycie więcej już wkrótce i jeszcze bardziej wyrównany poziom piłkarski.
Na poziomie I Biznesklasy w minionym tygodniu rozegrane zostały tylko dwa spotkania. Będące ostatnio w bardzo dobrej formie Lamico zmierzyło się z Bananeiros Las Palmas, które nawet z jednym zaległym spotkaniem zajmuje pozycję lidera. Możemy na pewno powiedzieć, że ten mecz sprostał oczekiwaniom i przyniósł emocje na wysokim poziomie. Oglądaliśmy kawał dobrego futbolu, a do samego końca wynik był niepewny. Drugie spotkanie to rywalizacja Jogadores oraz Kaczyprytu, który walczył o swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Jogadores przez cały sezon gra bardzo równo i to właśnie oni byli stawiani w roli faworyta tego meczu. Jak to wszystko się zakończyło i kto jest bliżej mistrzostwa po tej kolejce? Po odpowiedzi zapraszamy do dalszej części artykułu!

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 KTS DONKI 9 -4 12
3 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 9 -2 9
4 TESTCASE 10 -25 4
SportLiga.PL